Web Analytics
eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

Dodano: 2017-07-11 06:59, Autor: st, Kategoria: Wydarzenia, Liczba wyświetleń: 4484

A A A

Amiga on the Lake i A-EON w USA, system dotacji dla deweloperów

Amiga on the Lake i A-EON w USA, system dotacji dla deweloperów

Po zamieszaniu i wycofaniu wszystkich produktów A-EON z amerykańskiego sklepu Amiga on the Lake strony doszły 4 lipca do porozumienia. Firma AOTL stała się głównym dystrybutorem A-EON Technology w Ameryce Północnej. Wygląda więc na to, że fani Amigi NG w USA mogą znowu spać spokojnie - będą mogli zakupić zarówno Amigę One X5000, jak i A1222 (gdy tylko będzie dostępna).

Warto także zauważyć, że firma prowadzi ciekawy system dotacji rozwoju oprogramowania - do wpłat (wpłacamy przez PayPal) w danym miesiącu AOTL dorzuca dodatkowe 20%. Obecnie zebrano już w ten sposób ok. 1900 dolarów. Pieniądze są przekazywane deweloperom wyszczególnionym na stronie - w każdej jednak chwili, wpłacając pieniądze, możecie zaproponować kolejną ważną dla naszego środowiska osobę.

zobacz inne nasze wideo »

Dodaj komentarz

Discord (online: ) «»
Online: 5
  • CizarCizar
  • IMPBotIMPBot
  • juenjuen
  • LaubzegaLaubzega
  • m...m...
dołącz do kanału »
SZAMAN
Redaktor

komentarz #1 wysłany: 2017-07-11 07:40

No i w końcu narzekania Adama i Radzika do czegoś się przydały.

Odpowiedz

Rafał Gdaniec
Czytelnik

komentarz #2 wysłany: 2017-07-11 17:01

Warto upowszechnić taki system dotacji dla amigowych developerów u innych handlowców, żeby mniej było marazmu w rozwoju i narzekania. Dla rozwoju oprogramowania każde takie działanie jest potrzebne i oczekiwane od społeczności, którym zależy na AmigaOS i tej platformie.

Odpowiedz

SZAMAN
Redaktor

komentarz #3 wysłany: 2017-07-11 18:15 w odpowiedzi na komentarz #2

Ja także uważam (pisałem już o tym pod wywiadem z grxmrx), że jak będzie kasa to będą i deweloperzy, a tym samym nowy soft. W jaki sposób tę kasę im przekażemy to inna sprawa - ale inicjatywa AOTL bardzo fajna.

Odpowiedz

Rafał Gdaniec
Czytelnik

komentarz #4 wysłany: 2017-07-11 21:05 w odpowiedzi na komentarz #3

Ale amigowi programiści mogą też tworzyć w ramach relaksu umysłowego, jeśli tylko mają potrzebną wiedzę i umiejętności i jakieś stałe dobre źródło dochodu poza Amigą. No i jeśli mają chęć stworzenia potrzebnej dla Amigi aplikacji. Powinni popularyzować wiedzę na temat programowania Amigi, prezentować działające przykłady, to nie musi być tylko komercyjne działanie.

Odpowiedz

Discord
Online: 5
  • CizarCizar
  • IMPBotIMPBot
  • juenjuen
  • LaubzegaLaubzega
  • m...m...
dołącz do kanału »
Menu
O tym piszemy
Baza wiedzy
Najpopularniejsze
Wybierz ikonę