Web Analytics
eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

Dodano: 2002-12-21 00:00, Autor: kb, Kategoria: Sprzęt, Liczba wyświetleń: 4456

A A A

AmigaOne G3-SE jak ciepłe bułeczki

Alan Redhouse (Eyetech), udzielił nowych informacji osobom zainteresowanym komputerami AmigaOne. Tak jak było obiecywane wcześniej płyty AmigaOne G3-SE zostały dostarczone wszystkim chętnym. Wbrew temu co było obiecywane płyty AmigaOne G4-XE nie będą dostarczone w tym roku. Wersja XE z procesorem G4 trafi do produkcji w styczniu i ma być wyposażona w nowszą wersję układu Articia. W styczniu ma zostać pokazana karta wyposażona w dwa procesory G4. Hyperion jeszcze nieśmiało, ale już wspomina o możliwości wykorzystania obu takich procesorów w systemie AmigaOS 4. Więcej na temat nowej Amigi przeczytacie tutaj.


Dodaj komentarz

Discord (online: ) «»
Online: 14
 • a...a...
 • Adam_MAdam_M
 • AmiKitAmiKit
 • CizarCizar
 • Delf_2000EDelf_2000E
 • HengHeng
 • IMPBotIMPBot
 • Janusz82Janusz82
 • juenjuen
 • LaubzegaLaubzega
 • m...m...
 • Marek_BMarek_B
 • spazmaspazma
 • SZAMANSZAMAN
dołącz do kanału »
Amig_OS
konto zablokowane
lub usunięte

Czytelnik

komentarz #1 wysłany: brak daty

Moze by ktos to przetlumaczyl co napisali o April

Odpowiedz

Jacek Piszczek
Czytelnik

komentarz #2 wysłany: brak daty

Tak, tak... nieistniejące błędy w Artici... tylko dlaczego w takim razie pozwalają na wymianę płyt? Jak już wcześniej mówiłem, Eyetech nie ma nawet zaplecza hardware'owego, potrzebnego do stwierdzenia, czy jakieś błędy są czy nie (przypominam, że oni NIE produkują Theronów).

Szkoda tylko, że Owce wierzą w ten stek bzdur wyprodukowany przez Alana

Odpowiedz

Amig_OS
konto zablokowane
lub usunięte

Czytelnik

komentarz #3 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #2

Jacku! Ile w Tobie nienawisci do AmigiOne, AmigaOS4,Theronow i wszystkiego co jest z nimi zwiazane. Moze lepiej cala ta energie spozytkowac na cos pozytecznego np. zarzegnanie wasni i scalenie srodowiska zwiazanego z Amiga.(Jest to moje osobiste odczucie, i prosze o nie komentowanie tego gdyz nie jestem zwolennikiem tasiemcowych bezproduktywnych komentarzy).

Odpowiedz

Amig_OS
konto zablokowane
lub usunięte

Czytelnik

komentarz #4 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #3

Oczywiscie powyzej mialo byc: "zazegnac" zamiast "zarzegnac". ) Taki maly bug )))

Odpowiedz

Jacek Piszczek
Czytelnik

komentarz #5 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #3

Absolutnie się nie rozumiemy. We mnie nie ma za grosz nienawiści do nikogo. Po prostu kłamcy mnie śmieszą, a bezpodstawne oskarżenia denerwują.

Tak btw jak tylko wyjdzie AOS4 na BlizzPPC, to zamierzam go kupić.

Odpowiedz

Amig_OS
konto zablokowane
lub usunięte

Czytelnik

komentarz #6 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #5

OK, trzymam cie za slowo ze go kupisz. PS. Czy ukaze sie jakas nowsza wersja (niz 0.4) MOSa dla szerszego grona zainteresowanych?

Odpowiedz

MDW
Czytelnik

komentarz #7 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #5

A wersje AmigaOS4 na Pegasosa bys kupil?

Odpowiedz

Jacek Piszczek
Czytelnik

komentarz #8 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #7

A jest taka w planach?

Odpowiedz

Marcin Sokołowski
Czytelnik

komentarz #9 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #8

Pytanie brzmialo "bys kupil", a nie "kupisz". Poza tym.. to bardzo brzydki zydowski zwyczaj odpowiadania pytaniem na pytanie ) Wesolych Swiat i tlustego Pana Karpia !

Odpowiedz

Łukasz Grupa
Czytelnik

komentarz #10 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #9

bardzo brzydkim polskim zwyczajem jest bezpodstawne obrazanie innych narodow i pomawianie wszyskich wokolo o przynaleznosc do wyznan, swiatopogladow czy narodowosci

Odpowiedz

Marcin Sokołowski
Czytelnik

komentarz #11 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #10

Zgadzam sie.
Jak dobrze, ze napisalem tylko o pochodzeniu tego zwyczaju i wyrazilem swoja opinie, ze jest on nieladny.

Odpowiedz

Tadeusz Dec
Czytelnik

komentarz #12 wysłany: brak daty

Obiecanki cacanki.....

Odpowiedz

MDW
Czytelnik

komentarz #13 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #8

A jest taka w planach?

Raczej nie ma

Odpowiedz

Albert Jasiński
Czytelnik

komentarz #14 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #10

Bzdura!
Na świecie są różne nacje a każda taka nacja ma swoje przywary.
W polsce można zaobserwować najgorsze z najgorszych zjawisk. Chodzi mi o skrajną poprawność polityczną. W polsce nie tylko nie wolno nikomu powiedzieć "ty żydzie" ale dodatkowo, profilaktycznie wszystkie obce nacje (właśnie z żydami na czele) mają coś w rodzaju immunitetu. W polsce nikt żyda nie ruszy bo się boi mediów , polityków i całego chorego systemu.
Jest to o tyle chore bo zgodnie z prawem wszyscy jesteśmy równi czy jesteśmy żydami, arabami czy rodowitymi polakami (ciekawe gdzie jeszcze tacy są).
Ani w TV ani w gazetach nikt nie potrrafi podejść zdrowo do kwestii żydów a jest ona bardzo ciekawym tematem.

Nikt nie zauważył że żydzi tak bronieni przez wszystkich są nacją naprawdę silną. W USA najsilniejsze lobby mają żydzi w polsce jest podobnie. Od ponad 50lat jadą na wózku holokaustu wszystkich szantażując że w przypadku nieprzychylności oskarżą (w mediach) o antysemityzm.
Zasada działąnia każdej nacji narodowej lub religijnej (w przypadku Żydów jest połączenie obu tych czynników) jest bardzo prosta. Ludzie z jednej nacji czują ze sobą więź która powoduje lojalność. Lojalność ta nie jest niczym złym dopuki nie wychodzi poza granice kraju. Ale kto nam zagwarantuje że żydzi mieszkający w polsce to nie agenci MOSADU ? Tak samo jak polak chętniej pomoże polakowi tak samo Żyd pomoże chętniej Żydowi i jest to normalne jednak stwarza problemy.

Bardzo mnie denerwóje sytuacja w której obecnie się znajduje Polska. Obecnie mamy taką sytuację że osoby o podrwójnym obywatelstwie, o obcej narodowości mają większe prawa od rodowitych polaków. Bo oprucz praw wyborczych mają dodatkowe prawa mniejszościowe nie mówiąc o możliwości wykożystania argumentu szantażu (o którym wcześniej wspomniałem). Piszę to z całą odpowiedzialnością i pamiętając o tym że moje korzenie też częściowo sięgają Izraela a część rodziny chodzi w kimele (czy też kipełe juz nie pamietam) i modlą się w synagodze.

Wracając więc do tematu na który odpowiadam. Zwyczaj odpowiadania pytania na pytanie jest Żydowskim zwyczajem i jest bardzo mądrym pomysłem na sprytne uniknięcie odpowiedzi. Czy jest to brzydki zwyczaj nie wiem (kwestia gustu) .... ale jest naprwno żydowski. Co do JacADcapsa to uważam że jego wypowiedzi są nie na miejscu z racji jego związków z Pegasosem i Morphosem gdyż potwierdza to jego brak obiektywizmu. Są pewne niepisane zasady handlowe mówiące o etyce handlowej. Nie są to prawa pisane gdyż trudno je sankcjonować jednak każdy prawnik wie o co chodzi (bo pomimo że z praw tych nie kożysta - lub niewiele - to się o nich uczy na studiach).

Odpowiedz

Mateusz Gruber
Czytelnik

komentarz #15 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #14

A gówno prawda!

Odpowiedz

Piotr Zadora
Redaktor

komentarz #16 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #1

Moze by ktos to przetlumaczyl co napisali o April

Jak chcesz to Ci potłumaczę ale na osobności. Nie mam zamiaru zostać zaatakowany, tak jak ostatnio przez przedstawicieli jedynie słusznej opcji.

Odpowiedz

Michał Podgórski
Czytelnik

komentarz #17 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #15

A to nastepny typowy polski zwyczaj jak sie czegos nie rozumie lub nie zgadza to nalezy to ZBLUZGAC zamiast podac swoje argumety (lub jak kto woli kontrargumety).

Odpowiedz

Nowar
konto zablokowane
lub usunięte
Autor tego komentarza otrzymał czerwoną kartkę
Czytelnik

komentarz #18 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #17

...dobrze ze przynajmniej nie mamy juz "liberum veto", poniewaz zamiast do UE to poszlibysmy na Syberie...

Odpowiedz

Konrad Bielski
Redaktor

komentarz #19 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #18

Oj tam nie mamy. Zasada liberum veto obowiązuje właśnie w UE.

Podobnie jak w Radzie Bezpieczeństwa ONZ. Ostatnio USA powiedziały "veto" broniąc Żydów. Chodziło o to, że izraelscy żołnierze zabili... nie, nie jakiś tam palestyńczyków czy innych Arabów, tylko kilku pracowników ONZ. Z rezolucją potępiającą wyszła Syria, ale USA nie pozwoliły potępić Izreala.

Veto w ONZ działa tak, że gdyby przykładowo próbowano uchwalić rezolucję potępiającą zbrodnie rosyjskie na Kaukazie lub chińskie w Tybecie, to kraje te, jako stali członkowie Rady Bezpieczeństwa mają prawo veta. Nie pytajcie mnie o sens działania tej organizacji. Jak ktoś dociekliwy to niech sprawdzi w nowym budżecie jaką składkę płaci Polska jako członek ONZ.

Odpowiedz

Nowar
konto zablokowane
lub usunięte
Autor tego komentarza otrzymał czerwoną kartkę
Czytelnik

komentarz #20 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #19

To uwaza Pan ze bledem bedzie wejscie do UE. Jezeli tak to prosze podac konkretne argumenty (nie takie jak mowia niektorzy politycy: "tak i juz" nie podajac zadnej alternatywy). Proponuje takze nie uzywac slow "jacys oni czy inni tacy". Panu tez by nie podobalo sie gdyby ktos w taki sposob o Panu mowil. Ze w niektorych krajach jest bardzo mocno "pomieszane" np. barbarzynskie zamachy samobojcze, holokaust - to jest to tez nasza wina. Dokladnie glupota i brak edukacji. Najgorszym problemem i przejawem glupoty jest nietolerancja. Wystarczy jeden "glupek" u wladzy, ktory wychowa tempych slugusow i nieszczescie gotowe. Wesolych Swiat (Dla Wszystkich co obchodza i nie obchodza. Spelnienia marzen i lepszego jutra).

Odpowiedz

Konrad Bielski
Redaktor

komentarz #21 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #20

Ja pisałem o zasadzie liberum veto, a Ty mnie pytasz nie wiedzieć czemu o zasadność wejścia do UE. Do Unii wejdziemy na pewno, to już zostało ustalone (choć referendum ma być dopiero za pół roku). Konkretnych argumentów przeciw wstępowaniu też jest sporo. Najmocniejszy z nich, którego nikt jeszcze nie obalił, to taki, że będziemy do Unii więcej wpłacać niż od niej otrzymamy. Wszystkie te fundusze strukturalne, dopłaty bezpośrednie dla rolników i na rozwój obszarów wiejskich oraz wpłaty do budżetu RP będą mniejsze od wysokości składki przekazywanej z naszego budżetu do Unii. Przy tym głównym argumencie, te inne mówiące o: wyższych podatkach w UE, większej biurokracji, większym bezrobociu, niższym wzroście gospodarczym czy w końcu ulubiony argument narodowych socjalistów z LPR o ograniczeniu suwerenności państwa tracą jakby na znaczeniu.

Odpowiedz

Michał Szuster
Czytelnik

komentarz #22 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #21

Że tak się wtrącę, ale coś mnie zastanawia. Dlaczego na Amiga.pl nie pojawił się żaden świąteczny akcent? Pamiętam, że w zeszłym roku była taka fajna owca firmy Sheepworld obwieszona lampkami. Co się dzieje? Czyżby laicyzacja życia?

Odpowiedz

Konrad Bielski
Redaktor

komentarz #23 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #22

Specjalnie dla Ciebie owca wraca na amiga.pl

Odpowiedz

Michał Szuster
Czytelnik

komentarz #24 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #23

MIODZIO!!!

Odpowiedz

Albert Jasiński
Czytelnik

komentarz #25 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #21

Nikt też jakoś nie zauważył tego że dopłaty bezpośrednie takie jak zaplanowano były by dobre teraz .... przed wejściem do unii a nie po wejściu.
Jaką szanse na rozwój ma jakakolwiek średnia lub mała firma lub rolnik który pomimo dopłat nie jest w stanie być konkurencyjny na rynku ?
Pozatym Nikt nie wspomina o tym że wiele polskich zakładów nie stać na standaryzacje (uzyskanie certyfikatu) ISO . Standaryzacja taka szczególnie w przemyśle strategicznym (a za taki mozna uznać każdy poza produkującym jakies bibeloty) kosztuje ogromne pieniądze. Wiele firm nie mając certyfikatru iso poprostu zostanie zamknięta. A wtedy to Dopłaty bezpośrednie z unii będą utrzymywały jedynie bezrobotnych w polsce .,... składki to nie wiem kto będzie płacił.

Przy okazji ... ciekawy jestem jak nasz Egon Olsen (czytaj premier L.M.) zamierza płacić składki unijne kiedy nie ma pieniędzy na nasz budżet ?

Warto także zauważyć jakie kłamstwa publikują media. Z publikacji prasowych i telewizyjnych wynika że liczba bezrobotnych spada. Jest to wierutna bzdura . Spada jedynie ilość uprawnionych do osbioru zasiłku liczba prawdziwych bezrobotnych stale rośnie .... może nie tak szybko jak kiedyś ale wciąż się powiększa.
Euroentuzjastom mogę powiedzieć jedynie że dali się nabrać podobnie jak młodzież dała się nabrać po kolei Hitlerowi i Komunistom lub nawet bardziej współcześnie prezydentowi Kwaśniewskiemu. Czy już wszyscy zapomnieli obietnice wyborcze Kwaśniewskiego ? Mieszkania dla młodych małżeństw itp. I nawet nie chodzi o to że tego nie ma ale o to jaki tłum młodych ludzi za Kwaśniewskim wtedy szedł. Tak samo młodzi euroentuzjaści (bo ci starsi wiedzą gdziei jak się na uni skożysta ale to będzie kożyść dlka jednostek) patrzą w unię która im obiecuje niewiadomo co a tak naprawdę nikt nic nie daje za darmo.
Dla przykładu : Mój kolega marzy że jak wejdziemy do UE to będzie mógł pracować za granicą za lepsze pieniądze. Nie bierze jednak pod uwagę faktu że już teraz są możliwości takiej pracy. Jeżeli ktoś jest naprawdę dobry w tym co robi to będzie pracował i wszędzie go będą chcieli (mało polskich naukowców jest w USA, Francji czy Anglii ?) a jak jest ktoś nierobem i patałachem to nawet wejście do UE mu pracy nie da !!

Odpowiedz

Nowar
konto zablokowane
lub usunięte
Autor tego komentarza otrzymał czerwoną kartkę
Czytelnik

komentarz #26 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #25

Nie podal Pan zadnych konkretow jaka alternatywa bedzie nie wejscie do UE. Wiadomo jakie problemy beda na poczatku uczestnictwa w UE (argumenty Konrada Bielskiego). Ale co mielibysmy zrobic nie wchodzac do niej. Chodzi mi o taki plan o ktorym moglibysmy z czystym sumieniem powiedziec naszym dziecia za 20 lat. Nie ma takiego planu. A jesli chodzi o narzekanie na dzisiejszy rzad (jakikolwiek by teraz nie byl), to nalezy spojrzec na niego przez zastoj i tragiczne bledy poprzedniego.

Odpowiedz

Jacek Piszczek
Czytelnik

komentarz #27 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #26

A jesli chodzi o narzekanie na dzisiejszy rzad (jakikolwiek by teraz nie byl), to nalezy spojrzec na niego przez zastoj i tragiczne bledy poprzedniego.

Co z kolei spowodowane było przez zastój i tragiczne błedy poprzedniego, (czyli ekipy rządzącej obecnie. Co z kolei spowodowane było...

Cofając się jeszcze dalej dochodzimy do PRLu, który winien jest naszej beznadziejnej sytuacji w dniu dzisiejszym, a także choćby braku umiejętności Polaków w radzeniu sobie z "demokracją". Tak nawiasem mówiąc, czy obecna ekipa nie miała wtedy stołków w partii?

I kto tu jest za wszystko winien?

Rosja, komuniści, no i przede wszystkim GŁUPI Polski naród z beznadziejną polityką zagraniczną przedwojennej RP włącznie.

Odpowiedz

Kornel Lesinski
Czytelnik

komentarz #28 wysłany: brak daty

halo? jak sie ma UE do A1?

Odpowiedz

Nowar
konto zablokowane
lub usunięte
Autor tego komentarza otrzymał czerwoną kartkę
Czytelnik

komentarz #29 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #27

...no tak, a jeszcze siegajac dalej to wszystko przez "liberum veto" i zabory. Choc podzial jaltanski byl tu bardziej znaczacy - mozna by rowniez powiedziec ze zachod nas "sprzedal"...co nie zmienia faktu ze poprzedni rzad zawalil najbardziej po 1989 roku (oczywiscie nie wszyscy czlonkowie tego zespolu).

Odpowiedz

Radov
Redaktor

komentarz #30 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #28

Wzor na ten problem jest bardzo prosty: UE + A1 = UAE1 Po wstapieniu do UE prawdziwe 'prawdziwe amigowce' utraca swoja tozsamosc stajac sie slugami 'jedynego slusznego', poczym Bill G. wykupi UE, aby uzyc wzorce jej systemu biurokratycznego jako podstawę do stworzenia bazy danych dla nowych świrdowsów. Dzieki powstalemu UAE1 bedziemy mogli emulowac Amigę na Amidze, wyposazona w dwa i pół procesora Intela, Marsjanie zaatakują Waszyngton, a dalej nie wiem bo się obudziłem. Jedno jest pewne. Przyszłość nie jest pewna. Dla Billa lub UE. Niepotrzebne skreślić.

Odpowiedz

Marcin Sokołowski
Czytelnik

komentarz #31 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #30

Sorry, ze akurat tu odpowiadam
Niedobrze mi sie robi, jak czytam te "rewelacje" - skad Wy to bierzecie ? Moj Reuters przy Was wysiada, chlopaki. Przeciez to idzie w caly swiat, wiec przestancie kompromitowac spolecznosc amigowa jako ciemniakow majacych blade pojecie o gospodarce i UE.
Piszcie o Amidze, pliz i nie wysylajcie takich bredni, jak wyzej w swiat, bo to specjalisci czytaja.

Odpowiedz

Albert Jasiński
Czytelnik

komentarz #32 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #26

Z całej pana wypowiedzi wynika że Unia jest rozwiązaniem i domaga się Pan podania alternatywy.
Jest to kompletna pomyłka ! Unie Europejska nie rozwiązuje problemów Polski tylko je stwarza. Właśnie dlatego wcale nie trzeba wymyślać żadnej alternatywy. Samo wejście do Uni Europejskiej nie uleczy polskiej gospodarki wręcz przeciwnie. Wprowadzenie praktrycznie rzecz biorąc wszystkich norm unijnych w ciągu krutkiego czasu spowoduje upadek małych i średnich firm których nie stać na rozbudowe bo poprostu pieniędzy nie mają. Rynki przejmą zagraniczne firmy i tym sposobem dokona się ko;lejny rozbiór Polski.
Tym co mi wykrzykną że przecież będą dotacje inwestycyjne i restrukturyzacyjne dla firm i rolników (ze środków unijnych) trzeba uświadomić że środki te dostaną ci którzy pieniądze już mają. Tak się dziwnie składa że pieniądze z tych dopłat mają być wypłacane dopiero po wykonaniu wszystkich prac restruktutyzacyjnych za własne pieniądze.

Innym argumentem przeciwko uni a pokazującym że można bez uni (czyli pokazującym alternatywe) może być to że wiele bogatych Państw Europejskich wcale do Unii Europejskiej NIE NALEŻY a te co należą wcale nie są takie pewne w swojej miłości do 12 gwiazdek.
Ja byłem w portugalli niegługo po wejściu ich do Uni. Przejeżdzając przez ten kraj miałem wrażenie że jest to kraj totalnie zaopuszczony , biedny i smutny. Plaże opuszczone , ośrodki wypoczynkowe i restauracje puste ... po rozmowie z kilkoma portugalczykami dowiedziałem się że jest tam totalna BIEDA dzięki UNI własnie. Ci ludzie mówili że przed wejściem do Uni mieli tam spory ruch turystyczny a po integracji zabrała im to hiszpania która nagle stała się tańsza od portugalii.
Podobny mechanizm zadziała w Polsce. Dopuki Polska steruje wartością własnej waluty (w tym momencie robi to zle) to ma szanse być konkurencyjna w stosunku do unii ... w momencie kiedy staniemy się cześcią uni okaże się że życie nas będzie kosztowało tyle co kosztuje w uni ale możliwe do uzyskania zarobki staną się tragicznie małe.

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem w obecnej sytuacji było by wprowadzenie podatku liniowego , obniżenie stóp procentowych, wprowadzenie ulg podatkowych wszelkiego typu dla wszystkich przedsiębiorców (np ulgi dla firm wspierających szpitale , chorych , bezrobotnych).
Zrobiłbym powtórke z przeszłości i wprowadziłbym obligacje skarbowe (i to o sporej gwarancji wykupu) które pozwoliły by przeżyć ludziom ze sfery budrzetowej.
Zablokował bym granice na import produktów produkowanych jeszcze w polsce.
Bezrobotnym dał bym pracę w robotach publicznych ... dostawali by za to wypłaty w obligacjach skarbowych. Dzięki temu wszystkiemu cała dziura butrzetowa została by u ludzi których na nią stać i których by się spłacało kiedy państwo zaczęło by przynosić zyski ... a zaczęło by przynosić zyski w ciągu nawet tygodnia ... no może miesiąca od wprowadzenia zmian (wszystkich zmian jakie wymieniłem).

Odpowiedz

Albert Jasiński
Czytelnik

komentarz #33 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #32

Aha .. co jeszcze ... zmniejszył bym akcyze na paliwo i alkohol (i papierosy) żeby ruszyć transport i zablokować przemyt ze wschodu.
Jest jeszcze wiele innych rozwiązań któreby można było wprowadzić i do których Unia nie jest potrzebna.

Odpowiedz

Jacek Piszczek
Czytelnik

komentarz #34 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #31

Przeciez to idzie w caly swiat, wiec przestancie kompromitowac spolecznosc amigowa jako ciemniakow majacych blade pojecie o gospodarce i UE.

Nie wygwizdujemy Unijnych komisarzy, nie obrzucamy Unii błotem, tylko w kulturalny sposób przedstawiamy nasze argumenty. A że są one inne, niż przyjęte przez ludzi "poprawnych" politycznie, to jeszcze nie powód, żeby nazywać nas ciemniakami niemającymi o niczym pojęcia. Mamy prawo przedstawiać nasze opinie, jak również mamy prawo sobie żartować z całej sprawy. Tak więc daj, proszę, spokój i zajmij się może politykami, którzy prezentują nasz kraj znacznie gorzej

Odpowiedz

Marcin Sokołowski
Czytelnik

komentarz #35 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #34

Nie chce sie "zajmowac" politykami, ktorzy jeszcze gorzej reprezentuja nasz kraj - bo to nie moja dzialka i nie moj biznes.
Za to tu - na Amiga.pl widac doskonale przyklad, czym to Amigowcy sie zajmuja... taka np. polityka i gospodarka... niestety, w dosc niewyszukany i co tu duzo mowic - niedouczony sposob. Takie swiadectwo wystawiane wszystkim Amigowcom mi nie pasuje, poniewaz tez sie czuje Amigowcem.
Prawo do wlasnego zdania - oczywiscie - kazdy je ma. Tylko, ze nie tu, jesli chodzi o zdanie n/t gospodarki i UE. Jak mi sie wydaje.

Odpowiedz

Konrad Strzelski
Czytelnik

komentarz #36 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #35

Za to tu - Amiga.pl widac doskonale przyklad czym to Amigowcy sie zajmuja... taka np. polityka i gospodarka... niestety, w dosc niewyszukany i co tu duzo mowic - niedouczony sposob.

Niewyszukany i niedouczony sposób - to można powiedzieć tylko o ludziach którzy rządzą w naszym kraju.Prowadząc rabunkową gospodarkę. Osobiście uważam że wejście Polski do UE nie może już bardziej rozebrać Polski ponieważ już wszystkie duże zakłady przemysłowe zostały sprzedane w przeciągu ostatniego dziesięciolecia w ręce zachodu za bezcen !!! A to że znaczna część społeczeństwa nadal daje się nabierać na obietnice wyssane z palca p"osłów" z premierem na czele to obraz jest taki jaki jest. Jeżeli masz inne zdanie to twoja sprawa.Ale nie możesz Amigowcom zakazać wypowiadania się na ich własnym portalu tylko dlatego że masz inne zdanie.

Odpowiedz

Marcin Sokołowski
Czytelnik

komentarz #37 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #36

Powiem inaczej: niczego nie zakazuje, tylko mowie tyle, zeby ludzie sie nie osmieszali wypisujac bzdury z palca wyssane, ktore to bzdury moga byc swiadectwem calej braci amigowej. Przeciez to nie jest strona www na haslo i kazdy moze przeczytac.
Ja sie nie podpisuje pod powyzszymi "rewelacjami" gospodarczo-politycznymi. Rowniez pod Twoimi glupotami i frustracjami takze nie - to portal amigowy i chcialbym czytac rewelacje lub klotnie dotyczace Amigi (na ktory to temat wszyscy maja jako takie pojecie), a nie gospodarki i polityki (na ktory to temat wiekszosc nie ma bladego pojecia i posluguje sie utartymi sloganami lub zaslyszanymi gdzies rewelacjami). Nie bede wskazywac dokladnie, co jest glupota - chetnych zapraszam do mojego domu, niech sobie pobuszuja w Reutersie i sie doedukuja.

Odpowiedz

Tadeusz Dec
Czytelnik

komentarz #38 wysłany: brak daty

Czyli Amigraty są znowu dostępne.

Odpowiedz

Discord
Online: 14
 • a...a...
 • Adam_MAdam_M
 • AmiKitAmiKit
 • CizarCizar
 • Delf_2000EDelf_2000E
 • HengHeng
 • IMPBotIMPBot
 • Janusz82Janusz82
 • juenjuen
 • LaubzegaLaubzega
 • m...m...
 • Marek_BMarek_B
 • spazmaspazma
 • SZAMANSZAMAN
dołącz do kanału »
Menu
O tym piszemy
Baza wiedzy
Najpopularniejsze
Wybierz ikonę