Web Analytics
eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

Dodano: 2002-06-19 00:00, Kategoria: Oprogramowanie, Liczba wyświetleń: 3668

A A A

Nigdy nie mów nigdy

Autorzy programu SoftCinema, były Jacek Cybularczyk, i obecny Sebastian Jędruszkiewicz, oburzali się bardzo ilekroć pytani byli o wersję swojego programu dla procesora 68k. Tego typu pytania odbierali niczym podstępny atak na swoje osoby, broniąc się za każdym razem zaciekle i bezpardonowo. O wersji 68k nie chcieli słyszeć i zarzekali się wielokrotnie, że taka nigdy nie powstanie. Tymczasem okazuje się, że Sebastian planuje wydać połączoną wersję programu Frogger i SoftCinema także dla procesorów 68k o czym poinformował na liście dyskusyjnej TVision.


Dodaj komentarz

Discord (online: ) «»
Online: 7
 • AmiKitAmiKit
 • CizarCizar
 • IMPBotIMPBot
 • juenjuen
 • LaubzegaLaubzega
 • Nightmare777Nightmare777
 • spazmaspazma
dołącz do kanału »
Łukasz Grupa
Czytelnik

komentarz #1 wysłany: brak daty

hmmm. imo to bedzie nowy program. frogger jest od dawna na 68k. zastanawiam sie co autorzy tego news chcieli powiedziec?

Odpowiedz

Marcin Juszkiewicz
Czytelnik

komentarz #2 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #1

Frogger/m68k jest - ale SoftCinema była TYLKO na PPC wypuszczana (wersja m68k była zrobiona do testów przez autorów i nie wypuszczona w świat).

Odpowiedz

Łukasz Grupa
Czytelnik

komentarz #3 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #2

wiem o tym ale dalej nie rozumiem tego newsa. moze za dlugo mialem tv jako monitor....

Odpowiedz

Carlos / W.F.M.H.
Czytelnik

komentarz #4 wysłany: brak daty

Autor newsa chcial pokazac jak kazdy tchorz mozna sobie urzadzac glupkowate prywatne wycieczki osobiste korzystajac z zaslony anonimowosci.

Odpowiedz

Piotr Mazurkiewicz
Czytelnik

komentarz #5 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #4

Uhum. Zachowanie jak z piaskownicy. BTW, ciekawym kiedy BAN-a dostaniesz?

Odpowiedz

Konrad Bielski
Redaktor

komentarz #6 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #4

Zasłona anonimowości? Mylisz się Carlosie, odpowiadam za cały serwis, łącznie z tekstami, które nie są mojego autorstwa. News powyżej został napisany przeze mnie i wyobraź sobie, że wcale się go nie wstydzę.

O "głupkowatych wycieczkach" mógłbyś pisać, gdybym choć jednym słowem skomentował postawę autorów SoftCinema odnośnie wersji 68k, ale przecież tego nie zrobiłem.

Odpowiedz

Michał Szuster
Czytelnik

komentarz #7 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #6

Ale tego faktycznie brakuje: informacji o autorze danego newsa. Pomyślcie nad tym.

Odpowiedz

SKOLMAN_MWS
Czytelnik

komentarz #8 wysłany: brak daty

Przecież to jasne bambusy ja mam tValapHil.CM8833-II i kapuję, Segastian to Jacek a Jacek to Sebastian i na odwrót, a jak! musię zachce to będzie * bArBi * (daAAjeEerAdy!) przecież chodzi o tO, żeby sOfTcinEmA! szybciEj odtwArzAła Div7 na 68000 niż na powerpET, łintElAch, atHłOnAch czY rUrAcH.ˇ.


> kOcHamY pOLsKą!, kOlOrOWą!, bArBi! <

Odpowiedz

SKOLMAN_MWS
Czytelnik

komentarz #9 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #8

...cholera czemu nie można poprawić!?!...

Odpowiedz

Fei
konto zablokowane
lub usunięte
Autor tego komentarza otrzymał czerwoną kartkę
Czytelnik

komentarz #10 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #6

O zabraniu części praw dostępu do konsoli administracyjnej strony mnie i Jacka nie raczyłeś poinformować. Nie żeby nam strasznie zależało, ale faktem jest, że zrobiliście to za naszymi plecami. W sumie to nie kłamstwo, to brak prawdy... Zaczynasz bardzo przypominać panów z Elboksu, z którymi tak zacieśniłeś współpracę. I pomyśleć, że kiedyś dobrze nam się razem robiło gazetę. Szkoda, doprawdy szkoda. Zastanów się tylko co z tego będziesz miał, poza chodami w ostatniej amifirmie. Amigowcy już są nieufni wobec portalu, a to się będzie pogłębiać. Prawda jest taka, że redakcja rozpadła się z powodu takich drobnych gierek i braku zapału. Nie ma sensu wydawać amigazety, nawet na portal amigOwce plują i nic się nie podoba. Ja rozumiem, że masz swoje poglądy i chcesz je prezentować. Miej sobie, Twoja sprawa. Tylko na pewno nie przysporzy Ci to klientów-czytelników.

Jak długo można bawić się w portal newsowy bez reklam i bannerów? Jeśli będziesz, przepraszam za słowo, dosrywał ostatnim żyjącym amiprogramistom, to pewnie i oni w końcu machną ręką. Im nie wolno posiadać własnych poglądów, czy jak? Jeśli Sebastian uważa, że SC 68k jest bez sensu, to jego sprawa. Klienci wiedzieli, że płacą za wersję PPC i że na Amithlonie nie pójdzie. To tak jakby się domagali od twórców Agony, żeby przeportowali to na RTG, bo ktoś to kiedyś kupił i dalej chce używać na pececie.

eXec przestał wychodzić, stracił czytelników a teraz traci ostatnią wartość jaka mu została - wiarygodność. Może powiesz, że właściciele ACP też znęcają się nad amigOwcami. Zgoda, ale taki mają profil portalu - nie chcesz, nie czytaj. Amiga.pl z założenia miało być poważnym site'm amigowym. Wszędzie panuje polityka, to amifirmy wpływały i wciąż wpływają na amiprasę. Ale jeszcze z czasów Magazynu Amiga powinieneś pamiętać zasadę, że należy znaleźć złoty środek. Ja wiem jak to jest, jeśli MA napisało niepochlebną recenzję, to amifirma nie płaciła za reklamy, co było złodziejstwem i szantażem, ale cóż poradzić. Lepiej było troszkę poprawić recenzję, niż zamknąć gazetę. Mniejsze zło to się nazywa. A teraz? Nie ma już umiaru. Z jednej strony polityka proamifirmowa (cóż za słowo , z drugiej - huzia na programistów! A przecież Total Vision to też jakby firma, oni przecież coś produkują dla amirynku. Pewnie że nie mogą się równać z takim Elboksem, ale czy dlatego można się na nich swobodnie wyżywać, że nie pozwą do sądu? Gdzie tu dobry smak i wyczucie dziennikarza?

Miałem to już napisać dawno, ale liczyłem (naiwny) na lepsze czasy. One widać nigdy nie nadejdą, bo jesteś uświadomiony w tym, że robisz dobrze i postępujesz właściwie. Dlatego nie chcę już mieć nic wspólnego z tworzeniem portalu amiga.pl. Napisałbym, że nie chcę też mieć nic wspólnego z gazetą "eXec", ale szczerze wątpię, czy kiedykolwiek jeszcze się ukaże. Gdyby nie to, że lista redakcyjna umarła śmiercią naturalną, poprosiłbym o wypisanie z niej. Jeśli uważasz, że konto pocztowe na amiga.pl mi się nie należy, to daj znać. Chętnie za jego utrzymanie zapłacę. Możesz też usunąć znaczek "VIP" przy moim loginie. Sam stwierdziłeś, że już nie mam takich uprawnień, więc po co jeszcze udawać dla publiki?

I powodzenia życzę, bez żadnej złośliwości. To Twoje poglądy i sposób na amiprasę. Ja się z tym po prostu nie zgadzam.

Zdecydowanie były redaktor naczelny czasopisma "eXec", Grzegorz Juraszek.

Odpowiedz

Carlos / W.F.M.H.
Czytelnik

komentarz #11 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #6

News powyżej został napisany przeze mnie i wyobraź sobie, że wcale się go nie wstydzę.

Mi nic do tego czy masz cos do Elfa czy nie, bo to nie moja sprawa. Ale poniewaz ton newsa nie jest li tylko informacyjny, wiec uwazam za tchorzostwo publikacje go w formie anonimu. I to wlasnie napisalem. Bo jakby sie Sebastianowi nagle zachcialo ripostowac, to jak ma zaadresowac swoje serdeczne "Spierd*j"? "Droga redakcjo" czy "Kochany portalu"?

Odpowiedz

Armo
konto zablokowane
lub usunięte
Autor tego komentarza otrzymał czerwoną kartkę
Czytelnik

komentarz #12 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #11

No prosze potrzeba było konkretnej krytyki i teraz newsy nie są już tak anonimowe (narazie są inicjały) ....

Odpowiedz

Michał Szuster
Czytelnik

komentarz #13 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #12

A skąd wiesz, że nie wpłynął na to mój (nie-krytyczny) komentarz?

Odpowiedz

Carlos / W.F.M.H.
Czytelnik

komentarz #14 wysłany: brak daty

Gratuluje Konradzie odwagi! Z "VIP"em nie bylem jakos szczegolnie zzyty, wiec szat drzec nie bede. Ale moze tez Ci cos po cichu zabiore? No to kto nastepny? Twoj ban czy moj bind?

Odpowiedz

Miloslaw Smyk
Czytelnik

komentarz #15 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #14

To i ja sprawdzę, czy z łask nie wypadłem...

Odpowiedz

Konrad Bielski
Redaktor

komentarz #16 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #15

Proszę, o to Wasze VIP-y z powrotem. Tym cenniejsze, że są teraz takie tylko dwa.

Odpowiedz

Marcin Kuliński
Czytelnik

komentarz #17 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #16

Dobre ))

Odpowiedz

Carlos / W.F.M.H.
Czytelnik

komentarz #18 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #16

No to za 100 lat beda warte na aukcji kupe szmalu

Odpowiedz

Fei
konto zablokowane
lub usunięte
Autor tego komentarza otrzymał czerwoną kartkę
Czytelnik

komentarz #19 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #18

Fajnie, teraz to jesteście megaEl3t3, nawet właściciel portalu nie ma takiego statusu . Proponuję zacząć sprzedawać koszulki i czapeczki z autografami. Siecią dealerską może się zająć kot Laubzegi.

Odpowiedz

Discord
Online: 7
 • AmiKitAmiKit
 • CizarCizar
 • IMPBotIMPBot
 • juenjuen
 • LaubzegaLaubzega
 • Nightmare777Nightmare777
 • spazmaspazma
dołącz do kanału »
Menu
O tym piszemy
Baza wiedzy
Najpopularniejsze
Wybierz ikonę