Web Analytics
eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

Dodano: 2022-07-12 12:18, Autor: st, Kategoria: Publicystyka, Liczba wyświetleń: 2507 english translation »

A A A

Wywiad z Jackiem Piszczkiem

Niemiecki serwis amiga-news przeprowadził wywiad z Jackiem Piszczkiem, polskim deweloperem zajmującym się programami Wayfarer i Iris dla systemu MorphOS: Szczerze mówiąc, YAM zmarł w 2000 roku, kiedy oryginalny autor przestał go rozwijać. Nie wierzę, że nawet próba dodania IMAP do tego ma sens, ponieważ te dwa protokoły mają inną filozofię. W YAM zawsze chodziło o przesyłanie wiadomości do folderów na dysku twardym, ponieważ o to tak naprawdę chodzi w POP3.

O możliwym porcie przeglądarki Wayfarer dla AmigaOS powiedział: Cała moja praca w WebKit jest dostępna dla każdego na github. Nie mam czasu na przeniesienie, a następnie utrzymanie innego projektu tej wielkości, więc najlepsze, co mogę, to oferowanie wskazówek każdemu, kto chce zrobić własny port w oparciu o moją pracę.

Inne ważna wypowiedź to: LibreOffice jest zarówno ogromny, jak i bardzo, bardzo niechlujny. Nie jestem fanem cmake, ale żałuję, że nie używali tego zamiast wszystkich stworzonych na zamówienie rzeczy, które napisali. Powinien istnieć sposób na to, aby działał w widoku SDL, ale nie wygląda na to, aby jakiekolwiek platformy faktycznie tego używały.

Źródło: amiga-news.de

Dodaj komentarz

Zobacz podobne newsy:
morphos
Discord (online: ) «»
Online: 0
dołącz do kanału »
Discord
Online: 0
dołącz do kanału »
Menu
O tym piszemy
Baza wiedzy