Web Analytics
eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

Dodano: 2007-03-03 17:16, Autor: st, Kategoria: Gry, Liczba wyświetleń: 4334

A A A

The Battle for Wesnoth 1.3.1

W OS4Depot dostępna jest kompilacja (ok. 65 MB) deweloperskiej wersji turowej gry strategicznej The Battle for Wesnoth. Lista zmian tutaj. Niestety polski serwis poświęcony tej grze - www.wesnoth.pl został zniszczony przez hakerów.


Dodaj komentarz

Discord (online: ) «»
Online: 5
  • CizarCizar
  • DobrowitDobrowit
  • IMPBotIMPBot
  • juenjuen
  • LaubzegaLaubzega
dołącz do kanału »
Jakub Wrona
Czytelnik

komentarz #1 wysłany: 2007-03-03 19:00

Niestety polski serwis poświęcony tej grze - www.wesnoth.pl został zniszczony przez hakerów. Nie rozumiem. Czy są jeszcze firmy hostingowe, które w standardowej ofercie nie mają codziennego backupu??? No chyba, że trzymali stronę na "domowym serwerze".

Odpowiedz

SZAMAN
Redaktor

komentarz #2 wysłany: 2007-03-03 22:38 w odpowiedzi na komentarz #1

"Zawartosc serwisu zostala kompletnie zniszczona i jej odtworzenie jest niemozliwe." - to ze strony www.wesnoth.pl. Byc moze to jest zaskoczenie dla tych, ktorzy mysla ze zabawy hackerow z WWW zawsze koncza sie pomyslnie. Jak widac nie zawsze. Oczywiscie, ze winna jest redakcja tego serwisu, ze nie zrobila backupu, ale hackerzy to po prostu zwykli przestepcy.

Odpowiedz

Mufa
konto zablokowane
lub usunięte

Czytelnik

komentarz #3 wysłany: 2007-03-04 11:04

Na OS4Depot pojawiły się także ikony oraz podkład pod WB z gry. A przy okazji czy komuś udało się przejść misję Undead Crossing, dla przypomnienia to misja z wyspą po środku gdzie w 10 turze przeciwnik wyczarowuje potężnego morskiego stwora. Kilka razy do tego podchodziłem próbowałem różnych taktyk,ale ukończyć tej planszy nie mogłem.

Odpowiedz

Jakub Wrona
Czytelnik

komentarz #4 wysłany: 2007-03-04 14:09 w odpowiedzi na komentarz #2

Nie wiem czy na miano hackera zasługuje osoba, która niszczy stronę www. To są raczej script kiddies, używają ogólnie dostępnych i znanych technik (przeróżnych injections i ataków CSS). Są groźniejsi od hackerów, gdyż nie mają żadnych oporów, bawi ich to. A ze stwierdzeniem, że hakerzy to zwykli przestępcy po prostu się nie zgadzam.

Odpowiedz

SZAMAN
Redaktor

komentarz #5 wysłany: 2007-03-04 15:05 w odpowiedzi na komentarz #3

Z tego co tlumaczy mi moj brat (ja nie gram za czasto w gry) wynika, ze on ukonczyl ten poziom posiadajac szybkie jednostki. Jakiegos "konia na drugim poziomie co potrafi sie przemieszczac sie o 11 pol po planszy i atakuje 12-3" - tak mi tlumaczy, moze to Ci pomoze?

Odpowiedz

Mufa
konto zablokowane
lub usunięte

Czytelnik

komentarz #6 wysłany: 2007-03-04 17:43 w odpowiedzi na komentarz #5

Tak z konnica próbowałem, szkopuł w tym że nadbrzerza porośnięte są przez zarośla co skutecznie spowalnie nawet konnicę. No ale zobaczę może w nadchodzącym tygodniu przysiądę do tego jeszcze raz, choć jak dobrze wiesz na najbliższe dni postawiłem sobie także ambitniejsze cele

Odpowiedz

Mufa
konto zablokowane
lub usunięte

Czytelnik

komentarz #7 wysłany: 2007-03-05 23:23 w odpowiedzi na komentarz #6

Dobra udało mi się to przejść. Rzeczywiście konnica się przydała, ale nie rwałem ją na oślep do przodu tylko trzymałem się cały czas tyłka jednego z liderów mającego moc uzdrawiania. Potem dla odsapnięcia była króciótka misja z ogrami, ale teraz zapowiada się znowu rzeźnia, duża mapa zatytułowana Xenophobia. Mam nadzieję że jednak z tym pójdzie mi już lżej i przejdę to z marszu.

Odpowiedz

Discord
Online: 5
  • CizarCizar
  • DobrowitDobrowit
  • IMPBotIMPBot
  • juenjuen
  • LaubzegaLaubzega
dołącz do kanału »
Menu
O tym piszemy
Baza wiedzy
Najpopularniejsze
Wybierz ikonę